Career

Join our team

HomeCareer

Career with Recipe Plus

Start your career with JSC Recipe Plus and join our team of professionals.

Vacancies

Current job openings

Autovadītājs - ekspeditors

Pienākumi:

  • Medicīnas preču piegāde Rīga un Latvijā
  • Preču iekraušana un izkraušana
  • Preču un pavaddokumentu transportēšana, pieņemšana un nodošana atbilstoši maršrutam
  • Materiālā atbildība par lietošanā nodotajiem darba līdzekļiem un parvadājamām precēm
  • Sadarbība ar vadītāju un atskaišu veidošana

Prasības:

  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Vidējā profesionālā vai pamatizglītība
  • Vēkama darba pieredze līdzīgā amatā
  • Latviešu, krievu valodas zināšanas
  • Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Labus darba apstākļus un sociālās garantijas
  • Draudzīgu kolektīvu

Lūdzam pieteikties zvanot uz nr. 29430393 vai rakstot uz e-pastu cv@aptiekasf.lv.

Iepirkumu un realizācijas projektu attīstītājs veterinārijas produktiem

Palīgstrādnieki noliktavā

Darba pienākumi:

  • Veikt kartona pārvietošanu noliktavā saskaņā ar iekšējiem noteikumiem

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojums 430 bruto
  • Veselības aprdošināšana (50/50)
  • Darbinieku atlaižu karti
  • Apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.

Lūdzam pieteikties zvanot uz nr. 27155337 vai rakstot uz e-pastu cv@aptiekasf.lv.

Pārdošanas speciālists zobārstniecības produktiem

Preču komplektētāja/-s

  • Preču šķirošana
  • Preču komplektēšana
  • Preču pakošana un saiņošana

Piedāvājam:

  • Darba laiku no 9:00-18:00
  • Apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai

Recepšu medikamentu kategorijas vadītājs

Statistiķis / analītiķis

Please note: we will get in touch with the applicants selected for the second round.