Karjera

Pievienojies mūsu komandai

GalvenāKarjera

Karjera kompānijā Recipe Plus

Sāc savu karjeru AS Recipe Plus un pievienojies mūsu profesionāļu komandai.

Vakances

Aktuālās vakances

Autovadītājs - ekspeditors

Pienākumi:

  • Medicīnas preču piegāde Rīga un Latvijā
  • Preču iekraušana un izkraušana
  • Preču un pavaddokumentu transportēšana, pieņemšana un nodošana atbilstoši maršrutam
  • Materiālā atbildība par lietošanā nodotajiem darba līdzekļiem un parvadājamām precēm
  • Sadarbība ar vadītāju un atskaišu veidošana

Prasības:

  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Vidējā profesionālā vai pamatizglītība
  • Vēkama darba pieredze līdzīgā amatā
  • Latviešu, krievu valodas zināšanas
  • Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu

Piedāvājam:

  • Interesantu un dinamisku darbu stabilā un augošā uzņēmumā
  • Labus darba apstākļus un sociālās garantijas
  • Draudzīgu kolektīvu

Lūdzam pieteikties zvanot uz nr. 29430393 vai rakstot uz e-pastu cv@aptiekasf.lv.

Kategorijas vadītāja asistents

Ja Tevi uzrunā

  • Attīstīt karjeru vienā no lielākajiem farmācijas uzņēmumiem Latvijā
  • Sociālās garantijas
  • Darbinieka priekšrocības
  • Pilnvērtīgs tehniskais atbalsts
  • Daudzveidīgas atpūtas aktivitātes

Piesakies Kategorijas vadītāja asistenta/-es darbam!

Uzdevumi

  • Sagatavot un pārbaudīt piegādātāju, preču, cenu un loģistikas datus
  • Uzturēt produktu datu bāzi
  • Apkopot un sagatavot akciju preču piedāvājumu un rezultātu atskaites
  • Uzturēt un mainīt fiksētās cenas
  • Apkopot informāciju planogrammu izveidei
  • Darbs programmā Spaceman
  • Asistēt Kategoriju vadītājiem preču sortimenta izstrādē, pilnveidošanā un analīzē

Nepieciešams

  • Iesāktas vai pabeigtas augstākās izglītības studijas ekonomikā, mārketingā vai līdzīgā nozarē
  • Prasme noteikt prioritātes un patstāvīgi organizēt savu darbu
  • Teicamas prasmes darbā ar datoru (MS Excel, Spaceman)
  • Ļoti labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība
  • Precizitāte, loģiskā un analītiskās domāšana
  • Iniciatīva, neatlaidība, orientācija uz rezultātu

Ja vēlies vairāk, rīkojies - sūti savu CV ar norādi “Kategorijas vadītāja asistents/-e” un īsu aprakstu, kāpēc vēlies būt daļa no mūsu komandas uz e-pastu cv@recipe.lv līdz 2018.gada 25.martam.

Kategorijas vadītājs

Tev uzticēsim

  • Sortimenta veidošana un uzturēšana
  • Finanšu rādītāju detalizēta analīze
  • Sadarbība ar piegādātājiem un ražotājiem
  • Cenu stratēģijas veidošana
  • Tirgus tendenču pārzināšana un analīze
  • Piedāvājumu nodrošināšana akcijām
  • Sadarbība ar citiem grupas uzņēmumiem sortimenta un konkrētu produktu kategorijas attīstības jomā

Piedāvājam

  • Darbu lielākajā zāļu lieltirgotavā Latvijā
  • Izaicinājumiem bagātu darba ikdienu

No Tevis sagaidām

  • Augstākā medicīniskā vai farmaceitiskā izglītība
  • Pieredzi mazumtirdzniecības jomā ar recepšu medikamentiem
  • Teicamas analītiskās spējas
  • Izcilas sarunu vešanas prasmes
  • Darba plānošanas un organizēšanas prasmes
  • Prasmes darbā ar datoru
  • Latviešu, krievu un angļu valodu zināšanas

Ja vēlies vairāk, rīkojies - sūti savu CV un īsu aprakstu, kāpēc Tu gribi būt daļa no mūsu komandas!

Uzmanību: sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļuvuši otrajā atlases kārtā!
Ieskaties arī mūsu mājas lapā: repharm.lv

Kvalitātes vadības speciālists

Meklējam vislabāko kvalitātes vadības speciālistu!

Mēs Tev uzticēsim

  • uzturēt uzņēmumā kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši standartiem (LIP un LRP)
  • uzturēt kvalitātes pilnveides metodes, lai uzņēmums nepārtraukti paaugstinātu savu efektivitāti un pakalpojumu kvalitāti
  • gatavot kvalitātes vadības dokumentāciju

Mēs no Tevis sagaidām

  • Zināšanas un pieredze kvalitātes vadības sistēmu uzturēšanā
  • Zināšanas par farmācijas jomas normatīvo aktu bāzi
  • Izglītība kvalitātes vadībā vai zināšanu apliecinošie sertifikāti
  • Vēlama augstākā izglītība
  • Vēlama pieredze farmācijas nozarē
  • Teicamas Valsts valodas un krievu valodas zināšanas (vismaz C1 līmenī)
  • Prasmi plānot, organizēt un vadīt darbus atbilstoši prioritātēm un mērķiem

Mēs Tev piedāvājam

  • Gandarījumu, pierādot sevi
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
  • u.c. darbinieku priekšrocības

Palīgstrādnieki noliktavā

Darba pienākumi:

  • Veikt kartona pārvietošanu noliktavā saskaņā ar iekšējiem noteikumiem

Mēs piedāvājam:

  • Atalgojums 430 bruto
  • Veselības aprdošināšana (50/50)
  • Darbinieku atlaižu karti
  • Apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi
Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.

Lūdzam pieteikties zvanot uz nr. 27155337 vai rakstot uz e-pastu cv@aptiekasf.lv.

Preču komplektētāja/-s

  • Preču šķirošana
  • Preču komplektēšana
  • Preču pakošana un saiņošana

Piedāvājam:

  • Darba laiku no 9:00-18:00
  • Apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai